Obsługa klienta

zespol@lendico.pl

Korzystne warunki dla pożyczkobiorców

Raty dostosowane do Twoich możliwości

Twoja pożyczka

Media o nas

Spełnij swoje marzenia!* Najniższe oprocentowania nominalne dostępne na platformie Lendico.pl to 4,41% w skali roku oraz 7,65% RRSO. Wysokość oprocentowania jest uzależniona od szeregu czynników zewnętrznych wpływających na ocenę punktową kredytobiorcy. Informacja ma charakter promocyjny i nie jest informacją handlową.

Korzyści dla pożyczkobiorcy

Korzystne warunki

Korzystne warunki

Lendico łączy bezpośrednio pożyczkobiorców i inwestorów – dzięki temu unikamy wysokich kosztów ponoszonych tradycyjnie przez banki i firmy pożyczkowe. Te oszczędności trafiają bezpośrednio do Ciebie, a w rezultacie miesięczna rata Twojej pożyczki jest niższa.
Prosta i szybka procedura online

Prosta i szybka procedura online

Dzięki Lendico zrealizujesz swoje cele, na które potrzebujesz pożyczkę – bez ryzyka i zbędnych formalności. To całkiem proste: złóż przez Internet wniosek o pożyczkę i zaoszczędź sobie drogi do banku.
Finansowanie szyte na miarę – w zależności od Twoich potrzeb

Finansowanie szyte na miarę – w zależności od Twoich potrzeb

Wymarzony samochód, nowa kuchnia, spłata długu, a może sprzęt do nurkowania? Niezależnie od tego, czy masz duże, czy małe marzenia, możesz je spełnić dzięki Lendico! Pożyczki do 50 000 złotych udzielane są na najlepszych warunkach i zapewniają finansową swobodę i elastyczność.
Jasno, uczciwie i bezpiecznie

Jasno, uczciwie i bezpieczne

Procedury Lendico są przejrzyste, wygodne i pozbawione uciążliwych formalności. Tak jak lubisz: bez warunków pisanych drobnym druczkiem i bez ukrytych opłat. Nasze systemy spełniają surowe wymogi bezpieczeństwa – Twoje dane są przez cały czas chronione i nie są udostępniane inwestorom.